Русский
Avaleht Kuidas tellida Kättetoimetamine Allahindlused Кontaktid Liising Partnerid Abi
Koerad
Koerad
Kassid
Kassid
Linnud
Linnud
Närilised
Närilised
Tuhkrud
Tuhkrud
Kalad
Kalad
Teised
Teised
Hobused
Hobused
Kuidas tellida
Kuidas tellida?

Meie zoopood võtab tellimusi vastu 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas.

Ostu sooritamine meie poes on lihtne. Kui toode ja vajalik kogus valitud klikime “Ostukorvi”. Üleval parempoolses nurgas kuvatakse informatsioon Teie ostukorvist:toote nimetus ja kogus ning ostu maksumus. Siin te saate ka lisada või vähendada toote kogust klikkides selleks vastavalt „Pluss“ või „Miinus“. Jätkatke kauba valimist ja Teie ostukorv saab täidetud. Kui olete valinud kõik Teile vajalikud kaubad,julgelt vajutage nuppu „Telli“.

Minimaalne tellimus - 20 Eur.

Ekraanile ilmub ankeet meie veebilehel registreerumiseks. Registreerimine lihtsustab tunduvalt Teie tellimuste jälgimist ja võimaldab meil Teile kiiresti arvutada allahindlust. Jätkake registreerumist vastavalt juhendile.

Ärge unustage ruudus „Kommentaarid“ ära näidata Teile sobivat aega ostu kättetoimetamiseks.

Peale registreerumist Teie poolt näidatud e-posti aadressile saadetakse tellimuse kirjeldus milline on tingimata vajalik kinnitada. Kinnitamiseks vajutge e-kirjas olevale lingile. Sellega on teie töö tehtud. Teie tellimuse eest hoolitseme edaspidi meie. Kohe kui Teie tellimus on komplekteeritud, Teie poolt näidatud e-posti aadressile saadetakse teadis kättetoimetamise ajast.


Makse viisid.

E-poes Zooland.ee on võimalikud järgmised maksmise viisid:

- sularahas – kullerile, kauba kättetoimetamisel;

- ülekandega – meie kontole internetipanga kaudu või ükskõik millise Teile sobiliku panga kassas meie poolt Teile saadetud arve alusel, millise saadame Teile peale tellimuse töötlemist. Arve maksmise tähtaeg on 3 tööpäeva,vastasel korral tellimus tühistatakse.

Kui ostu maksumus ületab 500.00 Eur, siis tasumine toimub ainult ülekandega.


Toote garantii.

Kogu meie e-poes pakutava kauba sortiment pakutakse kaubamärkide ametlike esindajate poolt. Kõikidele toodetele laieneb tootjafirma garantii.


Toote tagastamine.

Zooland.ee kollektiiv teeb kõik endast sõltuva,et Teieni toimetada ainult kvaliteetset kaupa. Kuid alati on võimalikud asjaolud mis ei sõltu meist. Võimalike arusaamatuste ärahoidmiseks,palume kaup kontrollida kullerilt vastuvõtmisel ja enne kviitungile või saatekirjale alla kirjutamist. Vastavalt seadusandlusele klient võib e-poest ostetud kauba tagastada müüjale 14-ne kalendripäeva jooksul. Kauba tagastamisel peab olema täidetud tingimus mis on ära toodud Tarbijakaitse seaduses. Nimelt tarbija vastutab kauba kvaliteedi eest tagastamiseks ettenähtud ajavahemiku jooksul.

E-pood Zooland.ee jätab endale õiguse keelduda kauba tagasi võtmisest ja raha tagastamisest juhul kui tagastatav kaup ei ole originaalses pakendis või kui pakend on oluliselt kahjustatud kui kaup on kasutuses ja/või on kahjustatud.

Ostja võib loobuda tellimusest täielikult või osaliselt juhul kui:

- toode ei vasta teie poolt tellitule;

- loomatoidu ja vitamiinide realiseerimise aeg on lõppenud;

- toode ei ole kvaliteetne(praak,puudub kaubanduslik välimus,pakend on rikutud).

Täname tähelepanu eest, Teie Zooland.ee.

Kui Teil tekkisid küsimused, me rõõmuga vastame neile info@zooland.ee
Ostukorv
Ostukorv tühi

Püsiklientidele:
E-mail:  
Parool:  
Täpsusta parool 
Muuda e-mail 

Canina
Acana/Orijen
Magnusson
Hill`s
FURminator
Happy Dog
Informatsiooni telefon:
+371 25713141
© 2010 - 2023. Zooland.eu. Interneti-Zookauplus. All rights rezerved.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Kaup võib erineda fotol näidatust. Fotol võivad olla kujutatud detailid mis ei kuulu kauba juurde.